metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Archiwum ~Archiwum (Gość)12.02.2017 08:35

Wychwalacie Kozłowskiego a w kwietniu 2013 głosował przeciw przychodni na Dmowskiego. Dla przypomnienia polecam artykuł z 24.04.2013 roku z piotrkownaszemiasto. Jest to artykuł o sesji na której głosował on przeciw przychodni

61


Lekarz ~Lekarz (Gość)12.02.2017 09:18

W Piotrkowie służbę zdrowia rozwala starosta Cubała z wicemarszałkiem Klimczakiem (PSL) a nie Chojniak

101


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)11.02.2017 20:38

Najbardziej rozśmieszają mnie radni Kozłowski i Gajda - szał intelektu i ciał - typowe dla pewnego gatunku ;lepszego sortu. Pis rządzi już prawie dwa lata i oprócz 500+ za które plebs idzie na kolanach, jeszcze nic pozytywnego nie uczynił. No może rajdy i kasacja BMW za miliony. Miały być zmiany w służbie zdrowia i są , czekaliśmy w kolejce do lekarzy specjalistów kilka miesięcy a teraz czekamy kilkanaście . Zgodnie z dewizą zaczadzonego _97-300_ dobra zmiana robi dobre zmiany a to wszystko dla polski hahaha!

510


Kaśka z SM ~Kaśka z SM (Gość)11.02.2017 22:54

Do ~mieszkanki powiatu Starostwo Powiatowe mogło pomyśleć o problemach w służbie zdrowia w roku 1999, kiedy przejmował szpital i wszystlkie podległe mu przychodnie (wraz z nieruchomosciami) od miasta. No chyba że to był tylko ich przykry obowiazek w trakcie reformy samorządowej tworzącej 16 województw. Jeśli się bierze odpowiedzialność za szpital miejski to również za ich pacjentów. Czy to tak trudno Pani zrozumieć.

101


Do lekarz ~Do lekarz (Gość)12.02.2017 09:57

Zbyt dużo lekarzy politykami jak widać. I zamiast leczyć wolą zajmować sie czymś na czym zazwyczaj się nie znają

70


Cesarus ~Cesarus (Gość)12.02.2017 10:02

Dajcie lekarzom robić to na co mają ochotę . Nie chcą pracować w państwowej służbie zdrowia to zakładają swoje przychodnie bo to im sie po prostu dużo lepiej opłaca. Sorry biznes to biznes.

43


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)12.02.2017 10:25

Do Aśka- żal mi jest ciebie- gdzie byłaś jak szpital stał nad przepaścią, nikt go nie chciał, gdzie był wtedy pis i twoi idole. Na czele z Panami Kozłowskim, Gajdą i całą spółką polityczną. Miała być dobra zmiana- mija dwa lata i oprócz darowizny leniom w postaci 500+, to wszystko stoi na głowie, Myślisz że jak się tzw patriotyczną koszulkę założy to można bełkotać co się popadnie i obrzucać kogo się da.Totalny odjazd w kraju i na arenie międzynarodowej. Jeszcze niedawno lud huczał Węgier Polak dwa bratanki, dni Węgierskie itd i co Orban kuma się z Putinem i wypiął się na kogo na tego co go przyjmował jak władcę mocarstwa. Dojna zmiana rozbija samochody za miliony i oskarża o wypadek 21 latka, niby przyznał się do winy, a on o tym nic nie wie! itd Pisz dziecino o faktach nie o zaczadzeniu i wierze np Smoleńskiej, bo już pisał ciemny lud o helu, trotylu, dobijaniu patriotów i setki innych chorych teorii. FAKTY i tylko to nie wiara w coś czego nie widzisz i czego nie dotykasz! Masz dowody, napisz fakty jak to PSL zniszczył służbę zdrowia- żałosne kłamstwo- bo PSL to ten szpital uratował. W normalnym kraju już dawno by nie istniał, bo jego istnienie jest kulą u nogi biednego samorządu i generuje niepotrzebne koszty. Za to PSL i inni politycy właśnie powinni odpowiedzieć za tworzenie chorych struktur gdzie topi się miliony do kieszeni cwaniaków. W Piotrkowie tak małym mieście powinien być jeden dobrze zarządzany i prosperujący szpital, a są dwa niewydolne - generujące koszty i problemy.

52


abc ~abc (Gość)12.02.2017 10:44

No racja dwa szpitale to za dużo dwa urzędy spierajace. się o kompetencje też za dużo wystarczy jeden kompetetny wiadomo będzie co do kogo należy urzędników też za dużo no i przy okazji znajdą się pieniądze na wydatki na ochronę zdrowia obywateli

52


jestem za ~jestem za (Gość)12.02.2017 12:11

jestem za likwidacją przychodni przy Armii Krajowej, ponieważ nie spotkałem opinii za jej pozostawieniem

56


jestem za ~jestem za (Gość)12.02.2017 20:20

jestem za likwidacją przychodni przy Armii Krajowej, ponieważ nie spotkałem opinii za jej pozostawieniem

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat